ARAMA
Filters
Kapat

HAKKIMIZDA

Eğitim ve öğretim çok ciddi bir iştir. (LGS) hazırlık için arge geliştirme çalışmaları, alanlarında uzman ders öğretmenleriyle ölçme değerlendirme uzmanlarının ortak çabasını gerektirir. Ciddi öğretim, gelişigüzel sorulardan oluşan amaçsız testlerle yürütülemez. Her kitabımız, bir öğrenme ihtiyacının ürünüdür. Pekiştirme amaçlı, hatırlatma amaçlı, tekrar amaçlı ve ölçme amaçlı alıştırma ve sorular, ancak uygun bir öğretim sistemi içinde sunulursa, öğrenmeyi kolaylaştırmada ve öğrencinin başarısını yükseltmede katkı sağlayabilir.

İşte, BOREALIS YAYINCILIK® olarak Learned® ve LGS ALTIN ORAN® eğitim serisi soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarımızda bu sistem bütünlüğünü bulacaksınız. Sunulan her hizmetin özenle hazırlanmış, tüm ayrıntılarıyla düşünülmüş olduğunu görecek ve izleyeceksiniz. Avrupa standartlarında hazırlanan ve farkındalık yaratan üst düzey tasarım ve görselllerle, İddiamız o dur ki bizim yayınlarımız, LGS maratonuna yeni bir soluk getirecek ve kendi kamuoyunuza bu işi, eğitim ve öğretimin bilimsel gereklerini yerine getirerek yaptığınızı gösterecek; kurumunuza olan ilgiyi artıracaktır.

Yayınlarımızın bir diğer özelliği ise, MEB Müfredatını %100 biçimde algılamış; sistemin yeniliklerini, hazırlanış amaç ve anlayışına, mükemmel şekilde yansıtmış olmasıdır. LGS maratonunda elinizin altındaki en değerli kaynaklardan biri olacağı inancındayız.